Kategorie

  COTE s. c.
  Zawierzbie 7C
  39-204 Żyraków
  tel. 14 69 02 065
  kom. 515 440 012

  e-mail: przemek@e-haft.pl


Regulamin

Regulamin sklepu


1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma: COTE s.c. Zawierzbie 7C, 39-204 Żyraków, NIP: 872-24-07-488


2. Klientem sklepu może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.


3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok za pomocą formularza dostępnego na stronie sklepu oraz za pomocą poczty elektronicznej.


4. Przedmiotem sprzedaży są produkty wymienione na naszej stronie internetowej w chwili składania zamówienia.


5. W przypadku, jeżeli zamieszczony opis towaru jest dla Klienta niewystarczający lub Klient ma pytania dotyczące zakupów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

6. Złożenie zamówienia przez Kupującego zostanie potwierdzone drogą mailową z podaniem szczegółów związanych z danymi niezbędnymi do uregulowania płatności za zamówienie.

7. W przypadku braku wpłaty, po upływie 10 dni od jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane.
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu, adres) w ciągu 5 dni roboczych, zlecenie zostanie anulowane.

8. Zapłatę za towar i przesyłkę należy przelać na konto: PBS o/ Dębica 79 8642 1139 2013 3929 2476 0001
W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia oraz dla pewności imię i nazwisko potwierdzającego zamówienie.

9. Produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawy odbywają się na terytorium całego kraju , realizacja zamówienia zazwyczaj nie przekracza 14 dni roboczych. Przesyłki zagraniczne objęte są innymi terminami dostawy.
Koszty przesyłki zostały osobno omówione w dziale „koszty dostawy".

10. W przypadku braku zamówionego artykułu w magazynie Kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie. W takim przypadku Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia.

11. Jeśli otrzymany towar posiada wady techniczne, to natychmiast lub w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki należy odesłać go z powrotem na adres sklepu. Reklamacji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.). Towar przyjęty do reklamacji zostaje wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. W takim przypadku sklep ponosi koszt wysyłki niewadliwego towaru do Klienta. Jeśli otrzymany towar nie pokrywa się z zamówieniem (czegoś brakuje) do reklamacji potrzebny będzie protokół odbioru niekompletnego zamówienia spisany przy kurierze, poświadczający brak jakiegoś towaru.

12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania w nich zmian.


13. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto.


14. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem w celu ustalenia dalszego toku postępowania. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu.


15. Do każdego zakupionego produktu jest dołączana faktura VAT.


16. Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Towar ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie dziesięciu dni. Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu nie jest zwracany przez sklep. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Zwrotowi niewadliwego towaru bez podania przyczyny nie podlega towar wykonany lub znakowany na specjalne zamówienie Klienta.

17. Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Wszystkie dane osobowe wprowadzane podczas rejestracji konta w naszym sklepie są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb działalności sklepu. Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. 133, poz. 833/1997) dane te nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim, a wszyscy zarejestrowani klienci sklepu mają prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych znajdujących się w bazie danych serwisu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu się (w opcjach konta użytkownika).


18. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mailowych, osobom które zarejestrowały swoje konta w naszym sklepie. E-mailing może zawierać zarówno informacje bezpośrednio dotyczące działalności naszego sklepu (np. promocje, nowości w ofercie), jak i te z nim nie związane (np. życzenia).
Pragniemy podkreślić, iż dokładamy wszelkich starań, aby e-mailing nie był dla naszych Klientów uciążliwy, ograniczamy jego objętość i wysyłamy go tylko gdy to konieczne. Każda taka przesyłka zawiera także specjalny link, umożliwiający rezygnację z dalszego ich otrzymywania bez potrzeby likwidacji zarejestrowanego w sklepie konta.


19. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.


20. Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.